Ubytování TATRALANDIA CHATKY***

 Adresa ubytovaní: Rezort Holiday Village 

Ráztocká 823, 031 05, Liptovský Mikuláš

Telefón: +421 905 392 652

e-mail: tatralandiachatky@gmail.com

 Facebook: TATRALANDIA CHATKY

Google: TATRALANDIA CHATKY

Video ubytovania: youtube TATRALANDIA CHATKY

 

        Jak se k nám dostanete?

  • Taxíkem - v exkluzívnej taxislužbe pre Tatralandiu a ubytovanie Holiday Village Tatralandia Vás cesta medzi Tatralandiou a Vlakovou stanicou Liptovský Mikuláš bude stáť 3 €. Rezervácie formou tel. čísla - 0948 906 907 alebo e-mailu - liptov@fajnovetaxi.skViac info (cenník, vozový park, atď...) na webovej stránke - www.fajnovetaxi.sk
  • Autom – diaľnica D1 zo západu aj východu – výjazd z dialnice c.42 - Liptovský Mikuláš a odtiaľ smerom na centrum a na severozápad na Liptovský Trnovec.
  • Autobusom – autobusová stanica mesta Liptovský Mikuláš je len 3 km od Tatralandie, odtiaľ chodia prímestské linky na Liptovský Trnovec a ďalšie obce resp. do Liptovskej Ondrašovej, autobusy stoja na zastávke, ktorá je priamo pred vchodom do Tatralandie. V letnej sezóne premáva mestská hromadná doprava – autobus s číslom 13.
  • Vlakom – vlaková stanica Liptovský Mikuláš je len 3 km od Tatralandie a autobusové prímestské linky na Liptovský Trnovec a ďalšie obce vás odvezú do Liptovskej Ondrašovej, autobusy stoja na zastávke, ktorá je priamo pred vchodom do Tatralandie.
  • Lietadlom – prílet na letisko Poprad-Tatry a odtiaľ už smerom na západ do Liptovského Mikuláša autom, autobusom alebo vlakom.
  • POZOR na radar pri Tatralandii - dodržujte predpísanú rýchlosť 70 km/h a 50 km/h v čase od 9:00 do 21:00.
  • POZOR - ZMENA DOPRAVY  - Rekonštrukcia mosta v L. Ondrašovej

Do Tatralandie sa z Liptovského Mikuláša dostanete kvôli rekonštrukcii mosta v Liptovskej Ondrašovej jednosmernou obchádzkou cez Mútnik - Trstené - Bobrovec.

Z Tatralandie sa do Lipovského Mikuláša dostanete jednosmernou obchádzkou v obci Liptovská Ondrašová - po uliciach Ondrašovská - Pongrácovská - Hroboňova.

Pokiaľ prichádzate zo západu (od Ružomberka) odporúčame využiť cestu 1.triedy č. 18 -  smer Ivachnová - Liptovský Michal - Potok - Liptovský Trnovec - Tatralandia