UBYTOVANIE TATRALANDIA CHATKY***

 Adresa ubytovania  Rezort Holiday Village

Ráztocká 823, 031 05, Liptovský Mikuláš

Telefón: +421 905 392 652

e-mail: tatralandiachatky@gmail.com

 Facebook: TATRALANDIA CHATKY

Google: TATRALANDIA CHATKY

Video ubytovania: youtube TATRALANDIA CHATKY

 

        Ako sa k nám dostanete?

  • Taxíkom - v exkluzívnej taxislužbe pre Tatralandiu a ubytovanie Holiday Village Tatralandia Vás cesta medzi Tatralandiou a Vlakovou stanicou Liptovský Mikuláš bude stáť 3 €. Rezervácie formou tel. čísla - 0948 906 907 alebo e-mailu - liptov@fajnovetaxi.skViac info (cenník, vozový park, atď...) na webovej stránke - www.fajnovetaxi.sk
  • Autom – diaľnica D1 zo západu aj východu – výjazd z dialnice c.42 - Liptovský Mikuláš a odtiaľ smerom na centrum a na severozápad na Liptovský Trnovec.
  • Autobusom – autobusová stanica mesta Liptovský Mikuláš je len 3 km od Tatralandie, odtiaľ chodia prímestské linky na Liptovský Trnovec a ďalšie obce resp. do Liptovskej Ondrašovej, autobusy stoja na zastávke, ktorá je priamo pred vchodom do Tatralandie. V letnej sezóne premáva mestská hromadná doprava – autobus s číslom 13.
  • Vlakom – vlaková stanica Liptovský Mikuláš je len 3 km od Tatralandie a autobusové prímestské linky na Liptovský Trnovec a ďalšie obce vás odvezú do Liptovskej Ondrašovej, autobusy stoja na zastávke, ktorá je priamo pred vchodom do Tatralandie.
  • Lietadlom – prílet na letisko Poprad-Tatry a odtiaľ už smerom na západ do Liptovského Mikuláša autom, autobusom alebo vlakom.
  • POZOR na radar pri Tatralandii - dodržujte predpísanú rýchlosť 70 km/h a 50 km/h v čase od 9:00 do 21:00.