Ubytovanie na Liptove - Tatralandia Chatky ***

Tatralandia Chatky *** je súkromné ubytovacie zariadenie, ktoré sa nachádza v rekreačnej oblasti priamo pri Aquaparku Tatralandia v Liptovskom Mikuláši, iba 100 m od TATRALANDIE. Pri Non-Stop otvorenej recepcii je súkromný VIP vchod do aquaparku len pre ubytovaných hostí, cez ktorý môžete počas dňa opakovane vchádzať a vychádzať (multi vstup). Ubytovaní hostia majú možnosť využiť 20% zľavu na vstupy do Tatralandie, do wellness, na masáže ai. Každá chatka má samostatný vchod, súkromú terasu s dreveným posedením, spoločný vonkajší gril, altánok, ohnisko a strážené parkovacie miesto. V každej chatke sa môže ubytovať max. 5 osôb (3x pevné lôžko + 2x prístelka - rozkladací gauč, alebo matrac v podkroví). Pre deti sú pripravené rôzne preliezky, šmýkačky, pieskoviská, trampolíny, hojdačky a iné atrakcie podľa sezóny. Ubytovanie sa nachádza len pár mertov od zaujimavých atrakcií na Liptove - Huricane Factory, Dom hore nohami, kontaktnej ZOO a Tatrapolisu - všade prejdete peši. V zimnej sezóne vás každých 20 minút bezplatne odvezie aj dovezie priamo z recepcie Aqua-Skibus priamo do najväčšieho lyžiarského strediska Jasná - Nízke Tatry - Chopok.

 Ubytovaným hosťom ponúkame ZĽAVU 20% do TATRALANDIE s VIP multistupom

(multivstup = opakované vchádzanie a vychádzanie počas dňa z Aquaparku)

V prípade záujmu o túto 20% ZĽAVU si vstupy kupujete na našej recepcii (nie cez Gopass.sk)

Pre našich hostí poskytujeme zvýhodnené ceny skipasov a aquapasov

(pre strediská Jasná - Nízke Tatry, Tatranská Lomnica, Štrbské pleso a pre aquaparky Tatralandia a Bešeňová). 

 GOPASS - skipasy a aquapasy

V našom rekreačnom zariadení Tatralandia Chatky*** podporujeme 

využitie rekreačných poukazov 

Ubytovanie si viete rezervovať ON-LINE priamo na našej stránke,

viete si pozrieť voľné termíny, ceny alebo informácie o atrakciách v okolí 

Pozrite si voľné termíny 

UPOZORNENIE !

Prípadná výluka alebo obmedzenie prevádzky niektorých bazénov, sáun alebo iných atrakcií vodného parku Tatralandia nezakladá nárok zákazníka

na uplatnenie zľavy z ceny pobytu, náhradu škody alebo akúkoľvek inú finančnú či nefinančnú náhradu, či právo na reklamáciu zo strany zákazníka. 

Informácia ohľadne vystavenia dokladov o pobyte

    V prípade, že si želáte vystavenie daňového dokladu vo forme faktúry vystavenej v prospech právnickej osoby alebo fyzickej osoby podnikateľaste povinný nás o tejto skutočnosti informovať ešte predtým, než zadáte bankový platobný príkaz na úhradu a to s uvedením presných a správnych fakturačných údajov právnickej osoby alebo fyzickej osoby podnikateľa (obchodné meno, sídlo alebo miesto podnikania, IČO, DIČ, IČ DPH).

Ak potrebujete faktúru o ubytovaní pre zamestnávateľa, je tiež potrebné nás o tom informovať vopred a uviesť všetky potrebné údaje na vystavenie faktúry

(meno, priezvisko, presné celá adresa a menný zoznam ubytovaných). Zmena fakturačných údajov po realizácii platby za pobyt alebo po príchode do hotela už nie je možná.