Ubytovanie na Liptove - Tatralandia Chatky***

Tatralandia Chatky*** je súkromné ubytovacie zariadenie, ktoré sa nachádza v rekreačnej oblasti priamo pri Aquaparku Tatralandia v Liptovskom Mikuláši, iba 100m od TATRALANDIE. Ubytovanie je s celoročnou prevádzkou, ideálne pre rodiny s deťmi alebo skupiny priateľov.

Každá chatka má samostatný vchod, súkromú terasu s dreveným posedením, spoločný vonkajší gril, altánok s posedením, ohnisko a strážené parkovacie miesta priamo pri chatkách. V obyvacom priestore každej chatky je pohodlný rozťahovací gauč, ktorý slúži ako prístelka pre dve osoby. V spálni sa nachádza manželská posteľ a jednolôžko, kde si viete oddýchnuť počas pobytu. Súčasťou každej chatky je samostatná kúpelka so sprchovacím kútom, umývadlom, fénom a toaletou. Samozrejmosťou je vlasné elektrické kúrenie, klimatizácia, trezor, TV, satelit a pripojenie na WIFI internet. Chutné jedlo si pripravíte v kuchynskom kúte s plným vybavením, kde sa nachádza chladnička, mraznička, elektrický sporák, mikrovlnka, toustovač, hriankovač, rýchlovarná kanvica a jedálenské posedenie. Nechce sa vám variť? Stravovať sa môžete aj v našej hotelovej reštaurácii, ktorá sa nachádza pri recepcii. Ponúka tradičnú kuchyňu v originálnom podaní a modernom prevedení. V reštaurácii dostanete raňajky ponúkané formou bohatých švédskych stolov, obedy alebo večere pripravené dlhoročným šéfkuchárom, ktorý ulahodí každému vyberavému jazýčku. 

Pre deti sú pripravené rôzne preliezky, šmýkačky, pieskoviská, trampolíny, hojdačky a iné atrakcie podľa sezóny. Pri Non-Stop otvorenej recepcii je súkromný VIP vchod do Tatralandie len pre ubytovaných hostí, cez ktorý môžete počas dňa opakovane vchádzať a vychádzať (multi vstup). U nás ubytovní hostia majú možnosť využiť počas celého pobytu 20% zľavy na vstupy do Tatralandie.

Ubytovanie sa nachádza len pár mertov od zaujimavých atrakcií na Liptove - Huricane Factory, Dom hore nohami, kontaktnej ZOO a Tatrapolisu - všade prejdete peši.

V zimnej sezóne vás každých 20 minút bezplatne odvezie aj dovezie priamo z recepcie bezplatný Aqua-SkiBus priamo do najväčšieho lyžiarského strediska Jasná - Nízke Tatry - Chopok. 

V tesnej blízkosti je LIPTOV ARÉNA kde si viete denne zašportovať bedminton, volejbal, halový futbal, floorball, tenis, nohejbal, posilňovňa.

 Ubytovaným hosťom ponúkame ZĽAVU 20% do TATRALANDIE s VIP multivstupom

(multivstup = opakované vchádzanie a vychádzanie počas dňa z Aquaparku)

V prípade záujmu o túto 20% ZĽAVU si vstupy kupujete na našej recepcii (nie cez Gopass.sk)

Pre našich hostí poskytujeme aj zvýhodnené ceny skipasov a aquapasov

(pre strediská Jasná - Nízke Tatry, Tatranská Lomnica, Štrbské pleso a pre aquaparky Tatralandia a Bešeňová). 

 GOPASS - skipasy a aquapasy

V našom rekreačnom zariadení Tatralandia Chatky*** podporujeme 

využitie rekreačných poukazov 

Ubytovanie si viete rezervovať on-line priamo na našej stránkeviete si pozrieť voľné termíny, ceny alebo informácie o atrakciách v okolí 

Voľné termíny 

Informácia ohľadne vystavenia dokladov o pobyte

V prípade, že si želáte vystavenie daňového dokladu vo forme faktúry vystavenej v prospech právnickej alebo fyzickej osoby podnikateľa, ste povinný nás o tejto skutočnosti informovať ešte predtým, než zadáte bankový platobný príkaz na úhradu a to s uvedením presných a správnych fakturačných údajov právnickej osoby alebo fyzickej osoby podnikateľa (obchodné meno, sídlo alebo miesto podnikania, IČO, DIČ, IČ DPH).

Ak potrebujete faktúru o ubytovaní pre zamestnávateľa, je tiež potrebné nás o tom informovať vopred a uviesť všetky potrebné údaje na vystavenie faktúry (meno, priezvisko, presné celá adresa a menný zoznam ubytovaných). Zmena fakturačných údajov po realizácii platby za pobyt alebo po príchode do hotela už nie je možná.

UPOZORNENIE !

Prípadná výluka alebo obmedzenie prevádzky niektorých bazénov, sáun alebo iných atrakcií vodného parku Tatralandia nezakladá nárok zákazníka

na uplatnenie zľavy z ceny pobytu, náhradu škody alebo akúkoľvek inú finančnú či nefinančnú náhradu, či právo na reklamáciu zo strany zákazníka.