Aquapark Tatralandia - dokonalé miesto pre pobyt na Liptove

Tatralandia je areál vodnej zábavy a zároveň jediným miestom, kde si môžete vyskúšať surfovanie na divokých vlnách. Na to, aby ste si užili Tatralandiu naplno, jeden deň nestačí. Je ideálnym miestom na viacdňovú dovolenku v lete aj v zime pre všetky vekové kategórie. Počas letnej sezóny si na svoje prídu malí aj veľkí v 14 bazénoch s morskou, termálnou alebo čírou vodou. Nudiť sa určite nebudete vďaka 28 toboganom a šmýkačkám atrakciám, celodennému programu s animačným tímom či letným eventom A keby náhodou pršalo, tak sa stretneme pod priehľadnou strechou celoročnej haly Tropical Paradise kde teplota neklesá pod 30°C. A cez špeciálnu fóliu strechy Tropical Paradise sa môžete opaľovať celý rok, v lete či v zime.

TATRALANDIA sa nachádza v regióne Liptov, v oblasti s množstvom kultúrnych pamiatok, svojráznou ľudovou kultúrou a folklórom. Liptov obklopujú najväčšie slovenské hory Vysoké a Nízke Tatry, ako aj Veľká a Malá Fatra či Chočské vrchy.  

Letom sa zábava v Tatralandii určite nekončí. Práve naopak! 

Počas celého roka sa okrem slnenia pod palmami môžete vyšantiť na 6 toboganoch zrelaxovať v 10 bazénoch užívať si blahodárne účinky thalasso terapie, zregenerovať svoje telo v Keltskom saunovom svete a načerpať stratené sily vďaka masážam, zábalom a kúpeľom vo Wellness Centre Tí, ktorí túžia užíť si pravú LIPTOVSKÚ zimu, len nasadnú do Aqua-Skibusu (parkuje priamo pri Recepcii), ktorý ich pohodlne každý deň odvezie (aj dovezie) každých 20-minút do najznámejšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku - do Jasnej

Zábava a dobrodružstvo -  365 dní v roku na jednom mieste

Vzdialenosť Aquaparku Tatralandia je od nášho ubytovania "Tatralandia Chatky" len 100 m (ubytovanie je v pravo dolu na mapke)