COVID upozornenie - ohľadne vstupov a zliav do Aquaparku TATRALANDIA

Vážení hostia - prikladáme dôležitú informáciu z TMR 

Vzhľadom ku tomu, že okres Liptovský Mikuláš je podľa aktuálne platného Covid automatu v II. stupni ostražitosti, t.z. že bude znovu otvorený Aquapark Tatralandia. Podmienky kapacity návštevníkov určuje schválený Covid automat a to, v II. stupni ostražitosti je obmedzená kapacita na maximálny počet osôb 500. 

Sledujte: https://korona.gov.sk/covid-automat-na-slovensku/

Prísne obmedzenie kapacity návštevníkov prináša povinnosť jej dodržania. Z tohto dôvodu nebude možné na obdobie platnosti Covid automatu v Slovenskej republike, kupovať vstupy do Tatralandie na recepcii Holiday Village Tatralandia a nevieme Vám uplatniť 20% ZĽAVU na vstupy do Aquaparku Tatralandia.

Viac...

Opatrenia v AQUAPARKU TATRALANDIA

AKTUÁLNE BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA V AREÁLI AQUAPARKU

Každej osobe využívajúcej služby Tatralandie odporúčame pred návštevou areálu absolvovať testy na ochorenie COVID-19. Povinne negatívny test je nutné mať pri vstupe do Keltského saunového sveta. Viac informácií nájdete TU (Vyhláška č. 217) 
Náš tip:
 pri vstupe do Tatralandie nájdete testovacie miesto na antigénové testy, otvorené denne 9:00-16:30 hod.
Zoznam všetkých MOM nájdete TU 

Viac...

Prehľad COVID opatrení v regióne Liptov od 14.6.2021

Uvoľňovanie opatrení COVID pokračuje a Liptov je opäť dostupný pre turistov! Naďalej je však potrebné riadiť sa COVID automatom. Pre okres Liptovský Mikuláš aktuálne platí prvý stupeň ostražitosti (žltá farba). Pre okres Ružomberok druhý stupeň ostražitosti (oranžová farba). Posielame Vám prehľad opatrení v regióne Liptov spolu s cestovateľským semaforom platných od dnes - pondelka 14.6.2021.

Viac...

Rekonštrukcia ubytovania

Milí naši hostia,
aby ste sa u nás cítili príjemne, urobili sme pre vás kompletnú rekonštrukciu kúpeliek a čiastočnú rekonštrukciu celej ubytovacej časti Chatiek.
Budeme radi, ak sa u nás budete cítiť príjemne a svoju dovolenku prežijete v príjemnom a čistom prostredí našich Chatiek
Viac...

Spokojní hostia

Spokojnosť našich hostí je pre nás veľmi dôležitá. 

Ubytovanie "Tatralandia Chatky" by ocenilo vašu spätnú väzbu. 

Uverejnite recenziu na našom profile

https://g.page/r/CcLjfnNDZ8FSEAo/review

Pri akomkoľvek probléme sa viete obrátiť na pracovníkov recepcie Holiday Village, alebo priamo na prenajímateľa rekreačného zariadenia. 

Kontakty: https://www.tatralandiachatky.sk/sk/kontakt/

 

 

Viac...
© Copyright 2021 | Všetky práva vyhradené