Stravovanie priamo na Chatkách

Stravovanie je individuálne - priamo na Chatkách, kde je kompletne vybavená kuchynka s kuchynským zariadením, chladničkou s mrazákom, mikrovlnou rúrou, elektrickým sporákom, kuchynským riadom, hrnce, panvice, poháre, taniere, príbory,.. Jedlo si vychutnáte na súkromnej terase ubytovania s drevenným posedením, alebo v chatke s jedálenským kútom. Pred chatkami je vonkajší gril, ohnisko a altánok s posedením. Drevo, uhlie a výbavu na grilovanie si treba doniesť alebo zakúpiť na recepcii. Potraviny si môžete nakúpiť v blízkom obchodnom stredisku Lidl (1km od ubytovania smer Ondrašová - Liptovský Mikuláš) alebo v blízkych nákupných strediskách Tesco, Kaufland (3km od ubytovania smerom na dialnicu D1).

V prípade záujmu o hotelové stravovanie (raňajky, obedy, večere) si urobíte rezerváciu pri príchode na  našej recepcii.

Reštaurácie, ktoré našim hosťom odporúčame

 

Reštaurácia pri Recepcii Holiday Village

Na recepcii ubytovania Tatralandia Chatky

V prípade záujmu Vám ponúkame stravovanie v reštaurácii Holiday Village (oproti recepcii), kde sú podávané raňajky formou bohatých švédskych stolov, obedy a večere na objednávku. Stačí si objednať pri príchode na ubytovanie na non-stop otvorenej Recepcii Holiday Village. Deti do 6 rokov majú raňajky gratis.

 

Kultová Reštaurácia  ***Route66***  Americkom štýle

Na cestu budovania reštaurácie "Route 66" sa majiteľ vydal v roku 2002. Autor myšlienky pôsobil niekoľko rokov za veľkou mlákou, odkiaľ na Liptov priniesol nielen autentické vybavenie, ale aj tu pravú atmosféru. Po prekročení prahu reštaurácie sa okamžite ocitnete v Amerike. Zážitok umocní aj výborná kuchyňa a jedlá pre Ameriku charakteristické - steaky, burgre, sendviče, rebrá, no v ponuke sú tiež jedlá kuchyne európskej. Čo sa týka baru, vášňou je výborné tankové pivo. Odborne vyškolení sanitéri sú garanciou toho, že na Vás čaká to najčerstvejšie pivo z tanku. Na svoje si prídu rovnako milovníci whisky, rumov, či miešaných drinkov.

INFO TU 

 

Reštaurácie: TAVERNA a LIPTOVSKÁ IZBA

Ponúka široký sortiment Liptovských domácich jedál a nápojov

Reštaurácie sa nachádzajú priamo v centre turistami obľúbeného, históriou opradeného mesta Liptovský Mikuláš, na Námestí Osloboditeľov. Sú výnimočné svojou polohou, ako aj ponúkaným širokým sortimentom, ktorý uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Ako jediní v širšom okolí si všetky slovenské špeciality pripravujú sami, z čerstvých surovín a podľa najlepších dostupných slovenských receptúr. Kompletnú ponuku jedál je možné vychutnať si v letných mesiacoch aj na terase o kapacite 60 miest. O príjemnú atmosféru, profesionálny prístup a dobrú náladu sa postará kolektív oboch reštaurácií, ktorý sa teší na Vašu návštevu.

INFO TU

 

Restart BURGER v centre mesta

Ponuku originálnych burgerov, bravčových rebierok, kuracích krídelok, šalátov a iných špecialít objavíš len v Restart Burger. Rezervuj si miesto vopred a objednaj si podľa chuti. Určite odporúčame vyskúšať a veríme že budete milo prekvapení. 

INFO TU

 

Pivovar - Liptovar v Liptovskom Mikuláši

V pivovare dbajú na výnimočnosť a detaily,

od receptúry cez výrobu až po plnenie.

Moderná produkcia predstavuje nepasterizované a nefiltrované pivo, ktoré je vyrábané s dôrazom na kvalitu výsledného produktu za pomoci ingrediencií a surovín z Liptova, predovšetkým pramenitej tatranskej vody. Poctivou prácou s dobrými úmyslami vyrábajú starostlivo pripravované pivo. Presadzujú kreativitu a neobmedzené experimentovanie. Rozhodli sa, že nebudú viazaní štýlmi a slobodne využívajú akékoľvek zložky, v akomkoľvek množstve, s akoukoľvek technikou.

Rozhodujúca je chuť a vytvorenie nových skúsenosti s pivom. Inšpiráciou k vytvoreniu vysokokvalitných prepracovaných pív je krása liptovskej prírody a cieľ spájať ľudí prostredníctvom spoločných dobrodružstiev nad kvalitným pivom. Pri tomto pive stretnete milovníkov remeselnosti, ktorí radi nasávajú do žíl nezabudnuteľné zážitky a zlatisté slnko. Reštaurácia Pivovaru LIPTOVAR ponúka výborné slovenské špeciality a jedinečný zážitok.

INFO TU

 

Helas - grécka reštaurácia v centre mesta

Helas je grécka reštaurácia, ktorá vznikla v roku 2000. Vašou spokojnosťou jej dávate silu a odhodlanie, aby aj naďalej pre Vás pripravovala chutné jedlá. V ponuke majú denné menu, ktoré pozostáva z výberu z piatich jedál. Okrem toho tu nájdete jedlá z bravčového a kuracieho mäsa, burgery, bagety, tortillas, pity, čerstvé šaláty, cestoviny, špízy, rizotá a kurací aj bravčový gyros podľa gréckej receptúry. 

Objednávky TU