Čo je GOPASS karta?

Karta GOPASS je čipová karta, ktorá slúži ako váš osobný skipass, prípadne vstupenka do aquaparkov. GOPASS karta vám vždy umožní kúpiť si vstupy do vybraných lyžiarskych stredísk a aquaparkov za zvýhodnené ceny.

Ako cez Tatralandia chatky získať GOPASS kartu?

Keď si rezervujete ubytovanie priamo cez nás - naše Tatralandia Chatky 109 alebo 110, môžete si cez nás zakúpiť aj výhodné ceny lístkov cez GOPASSPoskytujeme nižšie ceny skipassov (do stredísk Jasná Nízke Tatry, Tatranská Lomnica, Štrbské pleso) a lístkov do aquaparkov (Tatralandia, Bešeňová). O aktuálnych cenách sa informujte u nás. Vždy vám ale vieme zaručiť výhodnejšiu cenu ako priamo cez GOPASS web.

 Ak máte záujem o zvýhodnené ceny skipassov a lístkov do aquaparkov spolu s ubytovaním v našich Tatralandia Chatkách, skontrolujte si dostupnosť našich chatiek na najbližšie obdobie.

Ako funguje GOPASS karta v Tatralandii a na iných miestach?

Obdržíte od nás GOPASS kartu s nabitou službouodbremeníme vás od dlhého čakania pri pokladniach v stredisku a prejdete priamo cez turniket na lanovku alebo do vodného parku. Okrem skipassov je možné cez nás výhodne kúpiť aj napr. lístky na lanovku na Lomnický štít a taktiež ponúkame zľavy do požičovní alebo lyžiarskej školy od spoločnosti Tatry Mountain Resorts.

 
Ohľadom aktuálnych cenníkov a informácií, ako môžete lístky cez nás kúpiť, nás prosím kontaktujte.