Dovolenkový Rezort Holiday Village a ubytovanie v TATRALANDIA CHATKY***

     Naše súkromné ubytovanie Tatralandia chatky*** sa nachádza v areáli dovolenkového rezortu Holiday Village, len pár metrov od vodného sveta Aquapark TATRALANDIA, v tesnej blízkosti TATRAPOLISu - svet miniatúr, či HURICCANE FACTORY a ZOO KONTAKT. Vďaka jedinečnej polohe ubytovania v tomto areáli, hneď vedľa najväčšieho aquaparku na Slovensku s vitálnym svetom a množstvom bazénov, predstavuje ubytovanie vynikajúcu voľbu pre dovolenku rodín s deťmi, či všetkých návštevníkov milujúcich dokonalý relax, ale aj aktívny oddych a turistiku. V blízkosti ubytovania je známa Liptovská Mara, v ktorej si môžete užiť rybolov, plavbu loďou, člnkovanie či množstvo iných vodných športov. Pár kilometrov od nás sú známe Demänovské jaskyne, Ľadová jaskyňa, Aquapark Bešeňová, termálne kúpaliská v Liptovskom Jáne a v Lúčkach, či TOP lyžiarské stredisko v Demänovskej doline v Nízkych Tatrách - Jasná - Chopok, kde Vás v zimnej sezóne zavezie aj dovezie bezplatný aqua ski-bus priamo z recepcie niekoľkokrát denne (každých 20minút).

Prečo sa ubytovať práve u nás?

 • Ubytovanie je v dvoch klimatizovaných samostatných chatkách s vlastným vchodom, Wifi, súkromná terasa s drevenným posedom, vonkajší gril, altánok, detské preliezky,...

 • Ubytovaním u nás získavate zľavnené vstupné do aquparku Tatralandia (ZĽAVA 20% na multivstupy do Tatralandie) 

 • Pre našich hostí máme vlastný privátny vchod do aquaparku Tatralandia s takzvaným multivstupom t.z. v rámci jedného vstupu počas dňa môžete vojsť do aquaparku Tatralandia a opustiť ho neobmedzene velakrát (napríklad si môžete v najväčšej horúčave oddýchnuť v klimatizovanej chatke a neskôr počas rovnakého dňa sa znovu vrátiť do aquparku).

 • Množstvo atrakcií na jednom mieste – aquaparky Tatralandia a Bešeňová, reštaurácie, športoviská a ihriská, bowling, 5D kino, kontaktná ZOO, Hurricane Factory, Liptov Aréna, Liptovská Mara a iné... 
 • V zimnej sezóne vás bezplatne odvezieme priamo z recepcie Aqua-skibusom do lyžiarského strediska Jasná - Nízke Tatry každých 20minút - Tam aj Späť
 • Možnosť využiť Gopass kartu na zľavnené vstupy do aquaparkov a lyžiarskych stredísk 

                                                                     Ako sa k nám dostanete?                                                                                        

 • Taxíkom - v exkluzívnej taxislužbe pre Tatralandiu a ubytovanie Holiday Village Tatralandia Vás cesta medzi Tatralandiou a Vlakovou stanicou Liptovský Mikuláš bude stáť 3 €. Rezervácie formou tel. čísla 0948 906 907 alebo e-mailu: liptov@fajnovetaxi.skViac info (cenník, vozový park, atď...) na webovej stránke www.fajnovetaxi.sk
 • Autom – diaľnica D1 zo západu aj východu – výjazd z dialnice c.42 - Liptovský Mikuláš a odtiaľ smerom na centrum a na severozápad na Liptovský Trnovec.
 • Autobusom – autobusová stanica mesta Liptovský Mikuláš je len 3 km od Tatralandie, odtiaľ chodia prímestské linky na Liptovský Trnovec a ďalšie obce resp. do Liptovskej Ondrašovej, autobusy stoja na zastávke, ktorá je priamo pred vchodom do Tatralandie. V letnej sezóne premáva mestská hromadná doprava – autobus s číslom 13.
 • Vlakom – vlaková stanica Liptovský Mikuláš je len 3 km od Tatralandie a autobusové prímestské linky na Liptovský Trnovec a ďalšie obce vás odvezú do Liptovskej Ondrašovej, autobusy stoja na zastávke, ktorá je priamo pred vchodom do Tatralandie.
 • Lietadlom – prílet na letisko Poprad-Tatry a odtiaľ už smerom na západ do Liptovského Mikuláša autom, autobusom alebo vlakom.
 • POZOR na radar pri Tatralandii - dodržujte predpísanú rýchlosť 70 km/h a 50 km/h v čase od 9:00 do 21:00.