Ubytovanie v rezorte Holiday Village v TATRALANDIA CHATKY

Naše Tatralandia chatky 109 a 110 sa nachádzajú v Holiday Village, čo je jedinečný areál prepojený s Tatralandiou. Ak túžite po viacdňovom pobyte v Tatralandii, Holiday Village bude to pravé miesto pre vás! 

Prečo sa ubytovať práve u nás?

  • Ubytovanie v samostatných chatkách s vlastným vybavením a terasou

  • Ubytovaním u nás získavate zľavnené vstupné do aquparku

  • Pre našich hostí máme vlastný privátny vchod do aquaparku Tatralandia s takzvaným multivstupom - v rámci jedného vstupu môžete vojsť do aquaparku a opustiť ho neobmedzene velakrát (napríklad si môžete v najväčšej horúčave počas dňa oddýchnuť vo vašej chatke a neskôr počas rovnakého dňa sa znovu vrátiť do aquparku)
  • Množstvo atrakcií na jednom mieste – aquapark Tatralandia, reštaurácie, športoviská a ihriská, bowling, 5D kino, dotykové ZOO, HurricaneFactory, Liptov Aréna, Liptovská Mara a iné
  • Možnosť využiť Gopass kartu na zľavnené vstupy do aquaparkov a lyžiarskych stredísk 
  • Naše chatky si viete rezervovať online kdekoľvek sa len nachádzate

Tatralandia je krásna aj na jeseň

Keďže je aquapark Tatralandia otvorený celoročne, je ťažké povedať kedy je úplne najlepšie ho navštíviť. Ak túžite po pobyte u nás keď je na Liptove menej turistov, jeseň bude pre vás ideálnym časom na návštevu Tatralandie. Na jeseň začína aj okolitá príroda vyzerať inak ako cez leto. Lístie na stromoch žltne, postupne aj opadáva, čo úplne mení čaro atmosféry Liptova.

Jeseň v Tatralandia chatkách znamená aj ubytovanie za nižšie ceny. Aktuálny cenník rozdelený podľa ročného obdobia nájdete v časti Cenník a podmienky.