Accommodation directly in Tatralandia

Tatralandia Cottages 109 and 110 are located directly in Tatralandia . Each cottage can accommodate max. 5 people (together we have a capacity for 10 people). The cottages are part of the Holiday Village Tatralandia complex and are located only 100 meters from the Tatralandia Aquapark . We are located in the very center of Liptov , where are all the popular attractions of Liptov for a jump: Tatralandia; Liptovska Mara; Jasná Low Tatras; Demänovská Ice Cave and many other interesting places for trips around Liptov in any weather. A complete list of our recommendations can be found in the Liptov area section.

Check-in is from 16:00 until anytime (Holiday Village Tatralandia reception is open 24 hours a day). Check-out is until 10:00.

Accommodation in our cottages in Tatralandia is possible all year round and Aquapark Tatralandia also works all year round. In the winter season, a ski bus runs from us, which will take you to the largest Slovak resort Jasná Nízke Tatry up to several times a day.

For our guests we provide discounted prices for GOPASS ski passes (for the resorts of Jasná Nízke Tatry, Tatranská Lomnica or Štrbské pleso) as well as discounted prices for entrances to aqua parks (Tatralandia and Bešeňová). Contact us for more information and to purchase advantageous tickets.

free Wi-Fi free guarded parking children's attractions private terrace possibility of grilling and grilling stay without animals

Contact us directly by phone or e-mail and you will receive the best price

Jesenné pobyty v Tatralandii

Ubytovanie v Tatralandii v našich chatkách v Holiday Village je možné celoročne a taktiež aj Aquapark Tatralandia funguje celoročne. Ak si rezervujete ubytovanie na jesennú sezónu už teraz, môžete sa tešiť na znížené ceny ubytovania v porovnaní s letnou a zimnou sezónou. Pozrite si cenník ubytovania v Tatralandia chatkách alebo nás kontaktujte napriamo telefonicky alebo e-mailom a dostanete najvýhodnejšiu cenu ubytovania v Tatralandii.

Nachádzame sa v úplnom centre Liptova, kde sú všetky obľúbené atrakcie Liptova na skok: Tatralandia; Liptovská Mara; Jasná Nízke Tatry; Demänovská ľadová jaskyňa a veľa ďalších zaujímavých miest na výlety v okolí Liptova za každého počasia. Kompletný zoznam našich odporúčaní nájdete v sekcii Čo robiť na Liptove.

Reštaurácie v Tatralandii

Obidve naše chatky majú vlastnú plne vybavenú kuchyňu. Okrem toho majú naši hostia k dispozícii aj gril a priamo v Holiday Village sa nachádza aj reštaurácia s chutnými ponukami domácich aj zahraničných jedál. Pozrite si aj ďalšie naše tipy na reštaurácie v okolí Tatralandie.

Ubytovanie v chatkách na Liptove

Chaty dlhodobo patria medzi najobľúbenejšie možnosti ubytovania sa na Liptove. Pobyt v chatkách je často príjemnejší ako pobyt v hoteli. Prírodu máte len na dosah ruky a môžete si užívať väčší pocit súkromia s vašimi najbližšími. Naše chatky v Tatralandii vám tento tento pocit ešte posilnia vysokou úrovňou služieb vďaka výbornej vybavenosti Holiday Village. Pri našich Tatralandia chatkách máte k dispozícii vonkajšie posedenie s grilom, detské hhriská, tenisový kurt či basketbalové hrisko.