Zakwaterowanie bezpośrednio w Tatralandii

Domki 109 i 110 w Tatralandii znajdują się bezpośrednio w Tatralandii . Każdy domek może pomieścić maksymalnie. 5 osób (razem mamy pojemność dla 10 osób). Domki są częścią kompleksu Holiday Village Tatralandia i znajdują się zaledwie 100 metrów od parku wodnego Tatralandia . Znajdujemy się w samym centrum Liptowa , gdzie znajdują się wszystkie popularne atrakcje Liptowa na skok: Tatralandia; Liptowska Mara; Jasná Tatry Niskie; Demianowska Jaskinia Lodowa i wiele innych ciekawych miejsc na wycieczki po Liptowie przy każdej pogodzie. Pełna lista naszych rekomendacji znajduje się w części Liptów .

Zameldowanie odbywa się od 16:00 do dowolnej godziny (recepcja ośrodka Holiday Village Tatralandia czynna jest przez całą dobę). Wymeldowanie możliwe jest do godziny 10:00.

Zakwaterowanie w naszych domkach w Tatralandii jest możliwe przez cały rok, a Aquapark Tatralandia działa również przez cały rok. W sezonie zimowym kursuje u nas autobus dla narciarzy , który zabierze Cię do największego słowackiego kurortu Jasná Nízke Tatry kilka razy dziennie.

Naszym gościom zapewniamy obniżone ceny karnetów narciarskich GOPASS (dla ośrodków Jasná Nízke Tatry, Tatranská Lomnica lub Štrbské pleso), a także obniżone ceny na wejścia do aquaparków (Tatralandia i Beszeniowa). Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i kupić korzystne bilety.

darmowe wifi bezpłatny parking strzeżony atrakcje dla dzieci prywatny taras możliwość grillowania i grillowania zostań bez zwierząt

Skontaktuj się z nami bezpośrednio przez telefon lub e-mail, a otrzymasz najlepszą cenę

Jesenné pobyty v Tatralandii

Ubytovanie v Tatralandii v našich chatkách v Holiday Village je možné celoročne a taktiež aj Aquapark Tatralandia funguje celoročne. Ak si rezervujete ubytovanie na jesennú sezónu už teraz, môžete sa tešiť na znížené ceny ubytovania v porovnaní s letnou a zimnou sezónou. Pozrite si cenník ubytovania v Tatralandia chatkách alebo nás kontaktujte napriamo telefonicky alebo e-mailom a dostanete najvýhodnejšiu cenu ubytovania v Tatralandii.

Nachádzame sa v úplnom centre Liptova, kde sú všetky obľúbené atrakcie Liptova na skok: Tatralandia; Liptovská Mara; Jasná Nízke Tatry; Demänovská ľadová jaskyňa a veľa ďalších zaujímavých miest na výlety v okolí Liptova za každého počasia. Kompletný zoznam našich odporúčaní nájdete v sekcii Čo robiť na Liptove.

Reštaurácie v Tatralandii

Obidve naše chatky majú vlastnú plne vybavenú kuchyňu. Okrem toho majú naši hostia k dispozícii aj gril a priamo v Holiday Village sa nachádza aj reštaurácia s chutnými ponukami domácich aj zahraničných jedál. Pozrite si aj ďalšie naše tipy na reštaurácie v okolí Tatralandie.

Ubytovanie v chatkách na Liptove

Chaty dlhodobo patria medzi najobľúbenejšie možnosti ubytovania sa na Liptove. Pobyt v chatkách je často príjemnejší ako pobyt v hoteli. Prírodu máte len na dosah ruky a môžete si užívať väčší pocit súkromia s vašimi najbližšími. Naše chatky v Tatralandii vám tento tento pocit ešte posilnia vysokou úrovňou služieb vďaka výbornej vybavenosti Holiday Village. Pri našich Tatralandia chatkách máte k dispozícii vonkajšie posedenie s grilom, detské hhriská, tenisový kurt či basketbalové hrisko.