Zmena nariadení COVID - od 18.10.2021

Zmena nariadení COVID - od 18.10.2021

Radi by sme Vás informovali, že vzhľadom na zmenu zaradenia okresu Liptovský Mikuláš v aktuálne platom Covid automate, sa od 18.10.2021 menia aj opatrenia s ním súvisiace.

Všetky prevádzky budú otvorené a prístupné len pre hostí, starších ako 12 rokov, označených v Covid automate, ako plne zaočkované. Mladšie deti nie sú povinné mať očkovanie. Iní hostia nebudú mať prístup do Vodného parku a reštaurácie. Potvrdenie o očkovaní kontrolujeme na recepcii.

Ubytovanie na našich CHATKÁCH je možné aj pre hostí označených v Covid automate ako OTP

Zmena nastavenia je platná od pondelka 18.10.2021, keďže od tohto dátumu je platná aj aktualizácia Covid automatu. Toto nastavenie platí dovtedy, pokiaľ bude okres Liptovský Mikuláš v bordovom stupni Ohrozenia.

Vážení hostia, dovoľujeme si vám dať do pozornosti informácie platné v rámci covid semaforu na prepravu lanovými dráhami. Na prepravu kabínkovými lanovými dráhami v červenej a horšej farbe môžeme akceptovať len potvrdenie o očkovaní. Preukázanie sa negatívnym testom nie je dostatočné.

Presné podmienky vstupu na lanové dráhy pre jednotlivé farby semaforu uvádzam nasledovne;

  1. Oranžová farba – je potrebné sa preukázať negatívnym antigénovým testom nie starším ak 48 hodín alebo PCR testom nie starším ako 72 hodín, alebo potvrdením o kompletnom očkovaní proti Covid-19 alebo potvrdením o prekonaní ochorenia Covid-19 v posledných 180 dňoch. Podmienka sa nevzťahuje na deti do 12 rokov.
  2. Červená farba – je potrebné sa preukázať potvrdením o kompletnom očkovaní proti Covid-19. Potvrdenie o prekonaní ochorenia COVID-19 a negatívne výsledky antigénových a PCR testov už nie sú akceptované. Vstup do interiéru je povolený len s respirátorom.
  3. Bordová farba - Je potrebné preukázať sa potvrdením o kompletnom očkovaní proti COVID-19. Potvrdenie o prekonaní ochorenia COVID-19 a negatívne výsledky antigénových a PCR testov už nie sú akceptované. Vstup do interiéru je povolený len s respirátorom. Respirátor je povinný aj na všetkých lanových dráhach a vlekoch.

Nakoľko sa stredisko Vysoké Tatry nachádza momentálne v červenej farbe covid semaforu a stredisko Jasná v bordovej farbe covid semaforu, lístky na lanové dráhy prosím zakupujte len plne očkovaným osobám.

© Copyright 2022 | Všetky práva vyhradené