Stravovanie priamo na Chatke

Stravovanie je individuálne priamo na Chatkách, kde je kompletne vybavená kuchynka kuchynským zariadením,

chladničkou s mrazničkou, mikrovlnou rúrou, dvojplatničkou... kuchynským riadom, taniere, príbory,...

Nakúpiť si viete cestou na ubytovanie v Lidli (1km od ubytovania smer Ondrašová)

alebo v blízkych nákupných strediskách Tesco, Kaufland (3km od ubytovania smerom na dialnicu)

 

Reštaurácia Holiday Village 

priamo na Recepcii ubytovania Tatralandia Chatky

V prípade záujmu vám ponúkame stravovanie v našej reštaurácii (oproti recepcii), kde sú podávané raňajky formou bohatých švédskych stolov,

obedy a večere na objednávku - podľa vašej chuti. Stačí si objednať pri príchode na non-stop otvorenej recepcii ubytovania.

 

Kultová Reštaurácia & Bar v AMERICKOM ŠTÝLE Route66

v centre mesta Liptovský Mikuláš s donáškou jedla podľa vášho výberu

Pozrite si podrobnejšie ako to TU vypadá, odporúčame si rezervovať miesto vopred TU

 

Reštaurácie TAVERNA a LIPTOVSKÁ IZBA

ponúka široký sortiment jedál a nápojov 

Reštaurácie sa nachádzajú priamo v centre turistami obľúbeného, históriou opradeného mesta Liptovský Mikuláš, na Námestí Osloboditeľov. Sú výnimočné svojou polohou ako aj ponúkaným širokým sortimentom, ktorý uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Ako jediní v širšom okolí si všetky slovenské špeciality pripravujeme výlučne sami, z čerstvých surovín a podľa najlepších dostupných slovenských receptúr.

Kompletnú ponuku jedál je možné vychutnať si v letných mesiacoch aj na terase o kapacite 60 miest. Info TU

 O príjemnú atmosféru, profesionálny prístup a dobrú náladu sa postará kolektív oboch reštaurácií, ktorý sa teší na Vašu návštevu.

 

Restart BURGER v centre mesta Liptovský Mikuláš

Ponuku originálnych burgerov, bravčových rebierok, kuracích krídelok, šalátov a iných špecialít objavíš len TU

Rezervuj si miesto vopred a objednaj si TU

 

 Pivovar - Liptovar v Liptovskom Mikuláši

V pivovare dbáme na výnimočnosť a detaily, od receptúry cez výrobu až po plnenie. Naša moderná produkcia predstavuje len nepasterizované a nefiltrované pivo, ktoré je vyrábané s dôrazom na kvalitu výsledného produktu za pomoci ingrediencií a surovín z Liptova, predovšetkým pramenitej tatranskej vody. 

Poctivou prácou s dobrými úmyslami vyrábame starostlivo pripravované pivo. Presadzujeme kreativitu a neobmedzené experimentovanie. Rozhodli sme sa, že nebudeme viazaní štýlmi, slobodne využijeme akékoľvek zložky, v akomkoľvek množstve, s akoukoľvek technikou.

Rozhodujúca je chuť a vytvorenie nových skúsenosti s pivom. 

Našou inšpiráciou k vytvoreniu vysokokvalitných prepracovaných pív je krása liptovskej prírody a cieľ spájať ľudí prostredníctvom spoločných dobrodružstiev nad kvalitným pivom. Pri našom pive stretnete milovníkov remeselnosti, ktorí radi nasávajú do žíl nezabudnuteľné zážitky a zlatisté slnko.

Reštaurácia Pivovaru LIPTOVAR ponúka výborné špeciality a jedinečný zážitok. Info TU


Helas - grécka reštaurácia - s donáškou priamo na chatku

Sme grécka reštaurácia, ktorá vznikla v roku 2000. Vašou spokojnosťou nám dávate silu a odhodlanie, aby sme aj naďalej pre Vás pripravovali chutné jedlá.     V ponuke máme denné menu, ktoré pozostáva z výberu z piatich jedál v cene 4,50€. Okrem toho u nás nájdete jedlá z bravčového a kuracieho mäsa, burgery, bagety, tortillas, pity, čerstvé šaláty, cestoviny, špízy, rizotá a kurací aj bravčový gyros podľa gréckej receptúry. Objednávky TU