Naše Tatralandia Chatky

Tatralandia Chatky 109 a 110 sa nachádzajú priamo v Tatralandii. V každej chatke sa môže ubytovať max. 5 osôb (spolu máme kapacitu pre 10 osôb). Chaty sú súčasťou komplexu Holiday Village a nachádzajú sa iba 100 m od Aquaparku Tatralandia. Pre našich hostí poskytujeme zvýhodnené ceny GOPASS skipassov (pre strediská Jasná Nízke Tatry, Tatranská Lomnica alebo Štrbské pleso a aquaparky Tatralandia a Bešeňová). Pre viac informácií a zakúpenie výhodných lístkov nás kontaktujte. V Tatralandia chatkách podporujeme aj využitie rekreačných poukazov od zamestnanca. 

Rerervácie na jeseň aj na zimu sa nám rýchlo míňajú. Pozrite si preto voľné termíny a rezervuje si pobyt v našich Tatralandia chatkách ešte dnes.

Neváhajte si pozrieť našu fotografie našich Chatiek Tatralandia

Check-in je od 14:00 do kedykoľvek (recepcia Holiday Village funguje nonstop). Check-out je do 10:00.

bezplatné Wi-Fi | ubytovanie v Tatralandii | zľavnené vstupné do aquaparku | multivstupy do aquaparku | bezplatné strážené parkovisko | detské atrakcie | vlastná terasa | možnosť grilovania a opekania | pobyt bez zvierat 


Jesenné pobyty v Tatralandii

Ubytovanie v Tatralandii v našich chatkách v Holiday Village je možné celoročne a taktiež aj Aquapark Tatralandia funguje celoročne. Ak si rezervujete ubytovanie na jesennú sezónu už teraz, môžete sa tešiť na znížené ceny ubytovania v porovnaní s letnou a zimnou sezónou. Pozrite si cenník ubytovania v Tatralandia chatkách alebo nás kontaktujte napriamo telefonicky alebo e-mailom a dostanete najvýhodnejšiu cenu ubytovania v Tatralandii.

Nachádzame sa v úplnom centre Liptova, kde sú všetky obľúbené atrakcie Liptova na skok: Tatralandia; Liptovská Mara; Jasná Nízke Tatry; Demänovská ľadová jaskyňa a veľa ďalších zaujímavých miest na výlety v okolí Liptova za každého počasia. Kompletný zoznam našich odporúčaní nájdete v sekcii Čo robiť na Liptove.

Reštaurácie v Tatralandii

Obidve naše chatky majú vlastnú plne vybavenú kuchyňu. Okrem toho majú naši hostia k dispozícii aj gril a priamo v Holiday Village sa nachádza aj reštaurácia s chutnými ponukami domácich aj zahraničných jedál. Pozrite si aj ďalšie naše tipy na reštaurácie v okolí Tatralandie.

Ubytovanie v chatkách na Liptove

Chaty dlhodobo patria medzi najobľúbenejšie možnosti ubytovania sa na Liptove. Pobyt v chatkách je často príjemnejší ako pobyt v hoteli. Prírodu máte len na dosah ruky a môžete si užívať väčší pocit súkromia s vašimi najbližšími. Naše chatky v Tatralandii vám tento tento pocit ešte posilnia vysokou úrovňou služieb vďaka výbornej vybavenosti Holiday Village. Pri našich Tatralandia chatkách máte k dispozícii vonkajšie posedenie s grilom, detské hhriská, tenisový kurt či basketbalové hrisko.