Ubytovanie priamo v Tatralandii

Tatralandia Chatky 109 a 110 sa nachádzajú priamo v Tatralandii. V každej chatke sa môže ubytovať max. 5 osôb (spolu máme kapacitu pre 10 osôb). Chaty sú súčasťou komplexu Holiday Village Tatralandia a nachádzajú sa iba 100 m od Aquaparku Tatralandia. Nachádzame sa v úplnom centre Liptova, kde sú všetky obľúbené atrakcie Liptova na skok: Tatralandia; Liptovská Mara; Jasná Nízke Tatry; Demänovská ľadová jaskyňa a veľa ďalších zaujímavých miest na výlety v okolí Liptova za každého počasia. Kompletný zoznam našich odporúčaní nájdete v sekcii okolie Liptova.

Check-in je od 16:00 do kedykoľvek (recepcia Holiday Village Tatralandia funguje nonstop). Check-out je do 10:00.

Ubytovanie v našich chatách v Tatralandii je možné celoročne a taktiež aj Aquapark Tatralandia funguje celoročne. V zimnej sezóne od nás premáva ski bus, ktorý vás zdarma odvezie do najväčšieho slovenského strediska Jasná Nízke Tatry až niekoľkokrát denne.

Pre našich hostí poskytujeme zvýhodnené ceny GOPASS skipassov (pre strediská Jasná Nízke Tatry, Tatranská Lomnica alebo Štrbské pleso) a tiež zvýhodnené ceny vstupov do aquaparkov (Tatralandia a Bešeňová). Pre viac informácií a zakúpenie výhodných lístkov nás kontaktujte.

bezplatné Wi-Fi | bezplatné strážené parkovisko | detské atrakcie | vlastná terasa | možnosť grilovania a opekania | pobyt bez zvierat 

Kontaktujte nás napriamo telefonicky alebo e-mailom a dostanete najvýhodnejšiu cenu