Rekreačný poukaz

  • Rekreačný poukaz - Tatralandia chatky

Ako si uplatniť rekreačný poukaz u nás v Tatralandia chatkách?

Využite rekreačný príspevok od zamestnávateľa aj v roku 2020 a užite si pobyt na Liptove za menej ako polovicu. Na rekreačný poukaz od zamestnávateľa máte nárok v prípade že pracujete vo firme s aspoň 49 zamestnancami. Rekreačný poukaz môžete využiť na pobyt na Slovensku v dĺžke minimálne 2 noci, ktorý zahŕňa wellness, vstupy do aquaparkov, skipassy a ďalšie podobné služby. Zamestnávateľ vám preplatí 55 % z celkovej sumy, ktorú ste u nás za pobyt zaplatili, do maximálnej výšky 275 €. 

U nás si môžete uplatniť rekreačný poukaz od svojho zamestnávateľa až tromi spôsobmi.

1. vystavenie faktúry

Za ubytovanie vám vystavíme faktúru, na základe ktorej Vám váš zamestnávateľ preplatí 55 % zaplateného pobytu. My vám faktúru vystavíme na fakturačné údaje jedného z hostí, ktorý bude chcieť doklad na seba napísať. Ak máte nejaké špeciálne požiadavky od zamestnávateľa, čo všetko potrebujete do dokladu uviesť, dajte nám prosím včas vedieť.

2. rekreačné poukazy prostredníctvom Callio karty

Akceptujeme aj rekreačné poukazy formou Callio karty. Maximálna suma, ktorou vám zamestnávateľ prispeje, je aj v tomto prípade 55 % z ceny pobytu (maximálne však do výšky 275 €).

3. akceptácia rekreačných poukazov od Benefit Plus

Akceptujeme aj rekreačné poukazy od firmy Benefit Plus. Maximálna suma, ktorou vám zamestnávateľ prispeje, je aj v tomto prípade 55 % z ceny pobytu (maximálne však do výšky 275 €).


Ak máte dodatočné otázky ohľadom rekreačných poukazov, môžete nás kedykoľvek kontaktovať.
Ak ste už boli v našich Tatralandia Chatky 109 a 110 ubytovaní, oceníme vašu recenziu na našom Google profile. Ďakujeme pekne :-)