Gopass zľavy

  • Ako získať GOPASS cez Tatralandia Chatky?

Rezervujte si pobyt cez nás a dostanete zľavy na GOPASS

Keď si rezervujete ubytovanie priamo cez nás - naše Tatralandia Chatky 109 alebo 110, môžete si cez nás zakúpiť aj výhodné ceny lístkov cez GOPASS. Poskytujeme nižšie ceny skipassov (do stredísk Jasná Nízke Tatry, Tatranská Lomnica, Štrbské pleso) a lístkov do aquaparkov (Tatralandia, Bešeňová). O aktuálnych cenách sa u nás informujte. Vždy vám ale vieme zaručiť výhodnejšiu cenu ako priamo cez GOPASS web.

Ako cez nás získať GOPASS kartu?

Obdržíte od nás GOPASS kartu s nabitou službou - odbremeníme vás od dlhého čakania pri pokladniach v stredisku a prejdete priamo cez turniket na lanovku alebo do vodného parku. Okrem skipassov je možné cez nás výhodne kúpiť aj napr. lístky na lanovku na Lomnický štít a taktiež ponúkame zľavy do požičovní alebo lyžiarskej školy od spoločnosti Tatry Mountain Resorts.
Ohľadom aktuálnych cenníkov a informácií, ako môžete lístky cez nás kúpiť, nás prosím kontaktujte.

V ktorých strediskách sa dá uplatniť GOPASS karta?

Aquapark Tatralandia

Aquapark Tatralandia je jedným z najväčších a najobľúbenejších vodných parkov na Slovensku. A naše chatky sa nachádzajú priamo v jeho areáli v Tatralandia Holiday Village. S GOPASS sa v Tatralandii naozaj nebudete nudiť, je tu k dispozícií až 14 bazénov (z toho 10 celoročných bazénov) so slanou, termálnou aj čírou vodou v teplote do 40°C. K dispozícií je aj 14 tobogánov, atrakcia Hurricane Factory Tatralandia, keltský wellness a saunový svet a Surf Waves Tatralandia. Pre deti aj dospelých tu bývajú aj animačné programy alebo rôzne akcie. Tatralandia je pre rodiny s deťmi naozaj rajom mnohých možností. 
Vzdialenosť od Tatralandia Chatky je len 100 m

Aquapark Bešeňová

Aj Bešeňová aquapark patrí medzi najnavštevovanejšie thermal parky na Slovensku. Taktiež je otvorená celoročne a ponúka 9 otvorených bazénov. Z toho je 5 vyhrievaných vnútorných bazénov a 4 vonkajšie termálne bazény. Bešeňová má menej možností pre deti ako Tatralandia, tiež tu ale nájdete 7 vnútorných tobogánov rôznych obtiažností a 6 vonkajších tobogánov, ktoré sú otvorené v letnej sezóne. Bešeňová je obľúbená aj pre svoj saunový svet, ktorý ponúka široký výber wellnessu, sáun a spa procedúr a tiež každodenný program saunových rituálov
Vzdialenosť od Tatralandia Chatky je 18 km

Lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry - Chopok

Blízko nás sa nachádza aj najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku - Jasná Nízke Tatry, kam vás v lyžiarskej sezóne zdarma odvedzie skibus (až niekoľkokrát denne) priamo od našich chát v Tatralandii. Jasná Nízke Tatry ponúka kvalitnú lyžovačku na severnej aj južnej strane Chopku. Je tu až 49 km zjazdoviek rôznych obtiažností, moderné a vyhrievané lanovky, moderný zasnežovací systém a aj mnohé freeridové zóny. Jasná je obľúbeným strediskom aj v lete. Prídu si tu na svoje milovníci turistiky. Pre deti je tu v lete k dispozícií veľká trampolína, dajú sa ju zapožičať horské káry, bycikle a samozrejme sú v každodennej premávke aj lanovky.
Vzdialenosť od Tatralandia Chatky je 19 km

Lyžiarske stredisko Štrbské Pleso

Štrbské Pleso (Vysoké Tatry) ponúka na južných svahoch Predného Soliska 9 kilometrov ľahkých a stredne ťažkých zjazdových tratí. Štrbské pleso je obľúbené medzi rodinami s deťmi, ale dobre si zalyžujú aj pokročilí lyžiari. Pre bežkárov sú k dispozícii bežecké trate v celkovej dĺžke až 26,5 km. Pre milovníkov adrenalínu je k dispozícií snowpark. 

Vzdialenosť od Tatralandia Chatky je 52 km 

Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica

Trošku ďalej je už od nás lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica - Skalnaté pleso, ale možno ho budete chcieť aj počas pobytu u nás vyskúšať. Je tu aj najvyššie položená a najstrmšia zjazdovka na Slovensku - z Lomnického Sedla z 2 190 m n. m.. Tá uspokojí aj najnáročnejších lyžiarov. Aj Tatranská Lomnica má moderné a vyhrievané lanovky a moderný zasnežovací systém.

Vzdialenosť od Tatralandia Chatky je 70 km