Gopass zľavy

  • Ako získať GOPASS cez Tatralandia Chatky?

Čo je GOPASS karta?

Karta GOPASS je čipová karta, ktorá slúži ako váš osobný skipass, prípadne vstupenka do aquaparkov. GOPASS karta vám vždy umožní kúpiť si vstupy do vybraných lyžiarskych stredísk a aquaparkov za zvýhodnené ceny.

Ako cez Tatralandia chatky získať GOPASS kartu?

Keď si rezervujete ubytovanie priamo cez nás - naše Tatralandia Chatky 109 alebo 110, môžete si cez nás zakúpiť aj výhodné ceny lístkov cez GOPASS. Poskytujeme nižšie ceny skipassov (do stredísk Jasná Nízke Tatry, Tatranská Lomnica, Štrbské pleso) a lístkov do aquaparkov (Tatralandia, Bešeňová). O aktuálnych cenách sa informujte u nás. Vždy vám ale vieme zaručiť výhodnejšiu cenu ako priamo cez GOPASS web.

Ak máte záujem o zvýhodnené ceny skipassov a lístkov do aquaparkov spolu s ubytovaním v našich Tatralandia Chatkách, skontrolujte si dostupnosť našich chatiek na najbližšie obdobie:

Ako funguje GOPASS karta v Tatralandii a na iných miestach?

Obdržíte od nás GOPASS kartu s nabitou službou - odbremeníme vás od dlhého čakania pri pokladniach v stredisku a prejdete priamo cez turniket na lanovku alebo do vodného parku. Okrem skipassov je možné cez nás výhodne kúpiť aj napr. lístky na lanovku na Lomnický štít a taktiež ponúkame zľavy do požičovní alebo lyžiarskej školy od spoločnosti Tatry Mountain Resorts.
Ohľadom aktuálnych cenníkov a informácií, ako môžete lístky cez nás kúpiť, nás prosím kontaktujte.

V ktorých strediskách sa dá uplatniť GOPASS karta?

GOPASS v Aquapark Tatralandia

Aquapark Tatralandia je jedným z najväčších a najobľúbenejších vodných parkov na Slovensku. A naše chatky sa nachádzajú priamo v jeho areáli v Holiday Village. S GOPASS sa v Tatralandii naozaj nebudete nudiť, je tu k dispozícií až 14 bazénov (z toho 10 celoročných bazénov) so slanou, termálnou aj čírou vodou v teplote do 40°C. K dispozícií je aj 14 tobogánov, atrakcia Hurricane Factory Tatralandia, keltský wellness a saunový svet a Surf Waves Tatralandia. Pre deti aj dospelých tu bývajú aj animačné programy alebo rôzne akcie. Tatralandia je pre rodiny s deťmi naozaj rajom mnohých možností. 
Vzdialenosť od Tatralandia Chatky je len 100 m

GOPASS v Aquapark Bešeňová

Aj Bešeňová aquapark patrí medzi najnavštevovanejšie thermal parky na Slovensku. Taktiež je otvorená celoročne a ponúka 9 otvorených bazénov. Z toho je 5 vyhrievaných vnútorných bazénov a 4 vonkajšie termálne bazény. Bešeňová má menej možností pre deti ako Tatralandia, tiež tu ale nájdete 7 vnútorných tobogánov rôznych obtiažností a 6 vonkajších tobogánov, ktoré sú otvorené v letnej sezóne. Bešeňová je obľúbená aj pre svoj saunový svet, ktorý ponúka široký výber wellnessu, sáun a spa procedúr a tiež každodenný program saunových rituálov
Vzdialenosť od Tatralandia Chatky je 18 km

GOPASS v lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry - Chopok

Blízko nás sa nachádza aj najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku - Jasná Nízke Tatry, kam vás v lyžiarskej sezóne zdarma odvedzie skibus (až niekoľkokrát denne) priamo od našich chát v Tatralandii. Jasná Nízke Tatry ponúka kvalitnú lyžovačku na severnej aj južnej strane Chopku. Je tu až 49 km zjazdoviek rôznych obtiažností, moderné a vyhrievané lanovky, moderný zasnežovací systém a aj mnohé freeridové zóny. Jasná je obľúbeným strediskom aj v lete. Prídu si tu na svoje milovníci turistiky. Pre deti je tu v lete k dispozícií veľká trampolína, dajú sa ju zapožičať horské káry, bycikle a samozrejme sú v každodennej premávke aj lanovky.
Vzdialenosť od Tatralandia Chatky je 19 km

GOPASS v lyžiarskom stredisku Štrbské Pleso

Štrbské Pleso (Vysoké Tatry) ponúka na južných svahoch Predného Soliska 9 kilometrov ľahkých a stredne ťažkých zjazdových tratí. Štrbské pleso je obľúbené medzi rodinami s deťmi, ale dobre si zalyžujú aj pokročilí lyžiari. Pre bežkárov sú k dispozícii bežecké trate v celkovej dĺžke až 26,5 km. Pre milovníkov adrenalínu je k dispozícií snowpark. 

Vzdialenosť od Tatralandia Chatky je 52 km 

GOPASS v lyžiarskom stredisku Tatranská Lomnica

Trošku ďalej je už od nás lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica - Skalnaté pleso, ale možno ho budete chcieť aj počas pobytu u nás vyskúšať. Je tu aj najvyššie položená a najstrmšia zjazdovka na Slovensku - z Lomnického Sedla z 2 190 m n. m.. Tá uspokojí aj najnáročnejších lyžiarov. Aj Tatranská Lomnica má moderné a vyhrievané lanovky a moderný zasnežovací systém.

Vzdialenosť od Tatralandia Chatky je 70 km